Ali Nihad Güran Sokak Mar 40 Apartmanı 99150 Gönyeli ,Lefkoşa KKTC
Ali Nihad Güran sokak Mar 40 Apartmanı 99150 Gönyeli ,Lefkoşa KKTC
Halil&Doğan Elektrik Müteahhitliği

Halil&Doğan Elektrik Müteahhitliği, 2005 yılında ÖZGÜR HALİL ÖKTER ve DOĞAN İZZİGİL tarafından kurulmuş bir aile şirketidir.

2005 yılında faliyetlerine başlayan firmamız, üyesi olduğu Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği ve Elektrik Mühendisleri Odası’na bağlı olarak, müşteri memnuniyeti esaslarına göre Elektrik Mühendislik ve Müteahhitlik uygulama çalışmalarını devam ettirmiş ve sürekli kendini geliştirmiştir.

2015 yılından itibaren de yatırımlarına devam eden firmamız, Elektrik mühendislik ve müteahhitlik uygulamaları yanında, malzeme toptan ve perakente satışına da başlamıştır. Bu bağlamda, Türkiye’nin lider firmaları ile bayilik anlaşmaları yaparak, müşterilerinin ve piyasanın ihtiyaç duyduğu çağdaş ve modern malzemeleri onlarla buluşturarak hizmetlerine devam etmiştir.

2017 yılında, KIB-TEK elektrifikasyon uygulama belgesini de alarak, altyapı elektrik işlerine de başlayan firmamız uygulama alanlarını daha da geliştirmiştir.

Yenilikci ve modern binalara; elektrik uygulama, modern aydınlatma,zayıf akım iletişim sistemleri,hırsız alarm sistemleri,yangın algılama sistemleri, görüntülü ve görüntüsüz bina iletişim sistemleri alanlarında, hem malzeme tedariği hemde teknik servisleri ile hayat vermeye devam etmektedir.

Teknik servisimiz, süreklilik ilkesine göre her geçen gün sayısal olarak artmakta ve uygulama alanlarında daha da uzmanlaşarak ihtiyaçlara en doğru çözümleri sunmaktadır.